Заплановані

Фонд для дітей та молоді Пястун з Ополя реалізує проект під назвою «Зміна, Діалог, Креативність на шляху до демократії і громадянського суспільства» спів фінансований Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі.

Головною метою цієї ініціативи є спільна розробка стандартів співпраці і механізмів діяльності українських і польських громадських організацій, котрі працюють на благо молоді в двох дружніх регіонах – Івано-Франківській області на Україні та Опольскому воєводстві в Польщі.

Проект передбачає підготовку під керівництвом експертів 30 молодіжних лідерів  громадських організацій обох регіонів (20 з України, 10 з Польщі) щоб вони могли самостійно створювати креативні ідеї та рішення важливі для розвитку громадянського суспільства і активної позиції серед молоді, спрямовані на тривалі суспільно-культурні зв’язки обох суспільств і країн.

Проект буде проходити в чотирьох етапах і його кінцевим результатом буде поглиблення  мериторичних знань та навичок  бенефіціарів  котрі дозволять їм самостійно впроваджувати заплановані діяльності та реалізовувати спільні креативні проекти співпраці в галузі міжкультурного діалогу, розвитку громадянськості та демократії серед молодих людей.

Проект буде реалізований в Івано-Франківську та Ополі в кілька етапів:

I етап (вересень 2015)

Навчальний курс під назвою Зміна починається з нас самих і є фундаментом для  розвитку людей, суспільств і держави. ( 3-денний тренінг  буде проходити в Івано-Франківську , також в ньому прийматимуть участь 10 лідерів з громадських організацій з Опольского воєводства і 20 з Івано-Франківської Області)

II етап (жовтень 2015)

Навчальний курс під назвою Громадські Організації Опольського регіону – їх напрацювання та досвід в праці з молоддю/міжкультурний діалог,  розвиток  громадянськості та демократії серед молодих людей.(5-денне перебування 20 лідерів Громадських Організацій Івано-Франківської Області в Ополі, спільні тренінги з лідерами з Опольського воєводства)

III етап (листопад 2105)

Навчальний курс під назвою Пошук новаторських та креативних рішень а також опрацювання проектів і управління ними. (4 дні в Івано-Франківську за участі бенефіціарів з обох держав)

IV етап (грудень 2015)

Підсумок проекту та розробка стандартів майбутньої співпраці (2 дні в Івано-Франківську)

Учасниками проекту можуть бути:

  • Активні лідери громадських організацій з України та Польщі, котрі в своїх регіонах працюють на благо молоді та мають досвід в такій діяльності. Вік учасників 18-35 років.
  • Люди, які в майбутньому хочуть розробляти і реалізовувати проекти у галузі міжкультурного діалогу, розвитку демократії та громадянськості серед молоді опираючись на співпрацю та тривалі взаємовідносини обох народів і країн
  • Люди, які розуміють загальні європейські демократичні і культурні цінності та усвідомлюють необхідність та неминучість суспільних та ментальних змін на шляху до інтеграції в межах єдиної європейської спільноти

Набором учасників з Івано-Франківської області займається Польсько-Українська Молодіжна Організація «Млоди Станіславув» Івано-Франківськ, вул.. Чорновола 7, офіс 309 (3 поверх) www.mlodystanislawow.com  , [email protected]

Ірина, tel. (096) 897-66-03; Тетяна, tel. (066) 388-805-5; Станіслав, tel. (050) 167-07-88

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ БЕЗКОШТОВНА.

Проект фінансується Міністерством Національної Освіти Польщі та Фондом Пястун.

«Літня Школа Лідерів» — це авторська програма виховання молодих лідерів з України, реалізована в Польщі з 2010 року Фондом Пястун. Програму систематично підтримують Міністерство Національної Освіти Речі Посполитої Польщі та Опольське Воєводство. Участь у цьому проекті розвиває лідерські якості та соціально-культурну активність у своєму середовищі. У програмі передбачені заняття, які навчають молодь спілкуватися, розвивають вміння працювати в групі, виховують відкритість і креативність та вміння долати проблеми. Дуже важливим елементом програми є навчання якісно планувати і розробляти освітні та соціальні проекти.

Фонд учить молодих людей що з точки зору відповідного співіснування в Європейському співтоваристві дуже важливо вміти ламати стереотипи та формувати шанобливе ставлення до етнічних і національних меншин, а також усвідомлювати сутність свого власного коріння, культури та традицій. І тому в проекті Фонд приділяє дуже багато уваги власне цим питанням реалізуючи проект в двох багатокультурних регіонах Польщі, тим самим популяризуючи серед молоді ідею міжкультурної та міжнародної інтеграції.

Добавить комментарий