Конференція

В січні 2015 року в Станіславові в Конференц-залі готелю Нива відбулася звітно-виборча Конференція Організації поєднана з Вігілійною зустріччю.

На Конференції ми проголосували  за впровадження статутних змін необхідних для приведення Статуту Громадської Організації у відповідність до чинного законодавства України.  Потім було представлено та схвалено фінансовий і програмний звіти та опрацьовано плани на 2015 рік. Також до нас приєдналося 15 нових членів. Крім того було обрано нове Правління Організації в склад якого ввійшли – Ірена Дюбін-Зарецька, Тетяна Гжебеньовска, Аліна Чіркова, Олена Лелякова та єдиний у цій групі хлопець Станіслав Білич.

Після того ми пішли на Вігілійну Вечерю де атмосферу справжнього польського Різдва своїми колядками створив для нас польський гурт «Істебна» з Трійсела Бескидського. Ми ділились оплатком, говорили один одному різдвяні побажання, це був дуже приємний і зворушливий вечір. Ми відчували себе не тільки членам однієї Організації , а членами однієї великої, дружньої, спільно діючої Родини.